„10 lat samotności” na winylu

„10 lat samotności” na winylu

Z radością pragniemy zawiadomić, że nasz najnowszy album „10 lat samotności” już w styczniu nadchodzącego roku ukaże się także w wersji winylowej.

Mamy nadzieję, że zaproponowana specjalna konfiguracja utworów oraz niecodzienny, nadzwyczajny dodatek poruszy Państwa serca.

Na końcu strony B winylowej edycji naszej płyty „10 lat samotności” umieściliśmy coś, czego nigdy nie było, ani na tej, ani na żadnej innej płycie Budki Suflera, a przez ostatnie pól wieku ukazało się ich sporo. Osobiście nie przypominam sobie w ogóle czegoś takiego na jakimkolwiek krążku.

To co przez półtorej minuty słyszymy, to najprawdziwsze narodziny piosenki, początek drogi tworzenia, inspiracja dla zespołu i autora tekstu w pragnieniu doganiania ideału. Króciutkie dźwiękowe malowidło pokazuje, co jest na początku i jak daleko jest do końca. Takich „rybek” muzycznych jest tyle ile nagraliśmy piosenek, a nawet więcej, chociaż ta jedna spełnia dzisiaj znaczenie szczególne. Słuchając tych dźwięków trudno nam bronić się  przed emocjami. Romek pisał piękne piosenki, a ich narodziny zawsze właśnie tak wyglądały.

Nie inaczej. I cóż więcej można powiedzieć…

Budka Suflera

Winyl można zamówić na stronie  Kulturalnysklep.pl

bezpośredni link do strony: https://kulturalnysklep.pl/product-pol-98985-10-lat-samotnosci-edycja-winylowa.html