„Czarodzieje i Hipisi”. Gramy 15 czerwca w Lublinie!

„Czarodzieje i Hipisi”. Gramy 15 czerwca w Lublinie!

 

 

Za dwa tygodnie będziemy mieli wspaniałą okazję spotkać się z Państwem. Tego dnia w Ogrodzie Saskim na koncercie „Czarodzieje i hipisi”  będą nam towarzyszyć również nasi idole i przyjaciele. Artyści, którzy kiedyś  nam pomogli. Czarodzieje, których muzyka nas inspirowała.

Chwilę temu wspominając Jacka Zielińskiego informowaliśmy, że był jednym z gości naszego koncertu. To prawda. Jego brat Andrzej również przyjął nasze zaproszenie. W obliczu niedawnej tragedii przyjazd  artysty jest wyłącznie jego decyzją.

Obecność na koncercie potwierdzili Józef Skrzek i Antymos Apostolis… O pozostałych gościach powiadomimy w kolejnych informacjach.

Ważna wiadomość dotyczącą dystrybucji bezpłatnych wejściówek:

W najbliższy wtorek będziemy wiedzieli gdzie Państwo będziecie mogli odebrać blankiety zaproszeniowe – wejściówki. Prawdopodobnie będzie to lubelskie radio przy ul. Obrońców Pokoju 2 oraz TV Lublin przy ul Raabego 2. Te informacje potwierdzimy gdy tylko staną się faktem. Dla osób spoza Lublina wejściówki będą dostępne w dniu koncertu przy wejściu do Muszli im. Romualda Lipko.  Szczegóły wkrótce. 

Pozdrawiamy. Zapraszamy!!

Budka Suflera