Spotkanie z Zespołem i Jarosławem Sawicem w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej!!

Spotkanie z Zespołem i Jarosławem Sawicem w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej!!

PROMO

Czwartkowe spotkanie promujące pierwszą monografię Budki Suflera pt. „Memu miastu na do widzenia”  dobiegło końca. Odbyło się ono w Lublinie, w  Auli Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej. W wieczorze  tym uczestniczyli członkowie Budki Suflera: Krzysztof Cugowski, Romuald Lipko, Tomasz Zeliszewski, Mieczysław Jurecki,  autor Jarosław Sawic i licznie przybyła widownia, w tym rzesze fanów.

Wszystkich zgromadzonych powitał  Tadeusz Sławecki dyrektor Biblioteki. Pierwsza część spotkania, będąca rozmową z muzykami, prowadzona była przez Jarosława Sawica i Ewę Hadrian pracownicę Działu Informacji i Promocji Biblioteki.  Publiczność miała możliwość usłyszenia historii powstania i pracy nad książką, refleksji na jej temat oraz wielu ciekawych faktów i zabawnych anegdot z życia Zespołu. Gościem specjalnym była aktorka Katarzyna Szczodrowska – córka Andrzeja Szczodrowskiego, byłego muzyka Budki Suflera, która przeczytała i zinterpretowała fragment książki. Później  głos zabrała publiczność, zaś  muzycy i autor odpowiadali na jej pytania.

W znajdującej się na terenie Biblioteki księgarni  można było kupić  książkę  a po części oficjalnej istniała możliwość otrzymania autografów.